Seisulaud Ella, Seisulaud Ella
Seisulaud Ella, Seisulaud Ella

Seisulaud Ella

Seisulaud Ella on paljude kohandamisvõimalustega funktsionaalne seisulaud, mille kasutusmugavus toetab erivajadustega laste pere igapäevaelu. Mugavustunde tagamiseks on toed ja fikseerimisrihmad polsterdatud. Vastavalt lapse võimekusele ja vajadustele on seisulauas võimalik seisma siirduda läbi kõhuli- või seliliasendi. Seliliasendi saavutamiseks on vaja lisada vaid peatugi. 90° kallutusvahemiku saab lihtsalt muuta, kas manuaalselt (renditooted kõik manuaalsed) või elektriliselt (eritellimusel müük). Seisulaud võimaldab kuni 18° abduktsiooni alajäseme kohta. Kohandusi on võimalik teha, kui laps on seisulauas ning seda kõike on võimalik teha vaid ühe võtmega.  

NB! Hind kujuneb vastavalt toote komplektsusele. Seisulauda osta soovides võtke ühendust meie füsioterapeudi Margitiga, kes aitab teil valida sobiva komplekti: 58 863 950 / margit@itak.ee

Toodet on võimalik rentida ITAKi kauplustes kohapeal! Veendumaks, kas toode on soovitud kaupluses saadaval, palume kauplusesse ette helistada. Vajadusel saadame toote esimesel võimalusel soovitud kauplusesse.

Seisulauda on võimalik eemaldada alusraamilt. Kompaktseks hoiustamiseks ja transpordiks on alusraam kokkupandav.  Tegeluslaud on standardvarustuses. Võimalus tellida ka kausiga tegeluslaud (eritellimusel müük).  Ella seisulaud on saadaval neljas erinevas suuruses. Seisulaual on pikk kasutusaeg, kuna see kasvab koos lapsega. Seisulauda on võimalik tellida neljas erinevad värvuses: sinine (standard), lilla, punane ja türkiissinine.

  Suurus 1 Suurus 2 Suurus 3 Suurus 4
Vanus 0-4 aastat 3-7 aastat 6-12 aastat 11-18 aastat
Kasutaja pikkus 60-95 cm 90-130 cm 120-155 cm 130-180 cm
Maksimaalne kasutaja kehakaal 30 kg 40 kg 55 kg 80 kg

Seisulaua Ella laenutuse hind sõltub suurusest.

Soetamise viis

Saab laenutada

    ITAK OÜ

    Anna meile tagasisidet

    JÄLGI MEID SOTSIAALMEEDIAS

    © 2024 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD