Tena Flex Super vöömähe, Tena Flex Super vöömähe
Tena Flex Super vöömähe, Tena Flex Super vöömähe
Tena Flex Super vöömähe, Tena Flex Super vöömähe

Tena Flex Super vöömähe

25.2039.00

Tena Flex Super on mugav ja diskreetne suurema imavusega vöömähe, mille vahetamine on lihtsam ja ergonoomilisem. Vöömähe TENA Flex Super on anatoomiliselt sobiva kuju ja kahekordse imava sisuga lekkekindluse tagamiseks.

Pakis 30 tk.

  • S: Puusaümbermõõt: 61 kuni 87 cm
  • M: Puusaümbermõõt: 71 kuni 102 cm
  • L: Puusaümbermõõt: 83 kuni 120 cm
  • XL: Puusaümbermõõt: 105 kuni 153 cm

 

Riikliku soodustuse rakendumiseks logi sisse ID-kaardi, mobiili-ID või SMART-ID kaudu! Soodustust saab kontrollida ostukorvi vaates! Kõikidele vanaduspensionäridele rakendus riiklik soodustus uriinipidamatustoodetele automaatselt. Loe täpsemalt meie blogist!

Vöömähkmetel TENA Flex on patenditud vöö Superfit Waist Belt. Lihtsalt kinnitage vöö ümber piha, seejärel kinnitage mähkme esiosa vöö külge, kasutades takjariba. TENA Flex mähkmete vahetamine on teie lähedase asendist olenemata tavapäraste mähkmetega võrreldes kiirem ja lihtsam, tagab väärikuse ja on hooldajale ergonoomilisem. Vöömähkmetel TENA Flex on täielikult õhku läbilaskev välispind, mis laseb õhul ringelda. Lisaks jätab TENA Flex mähkme eriline lõige teie lähedase puusad ja reied suuremas osas katmata. Toote TENA Flex erilise lõike tõttu pääseb õhk puusadele ligi, nahk püsib kuiv ja terve ning kandjal on mugav. FeelDry tehnoloogia juhib ka suured uriinihulgad kiiresti toote sisse. Uriin lukustub tootesse ja jääb ka surve all nahapinnast eemale, mis teeb toote veel mugavamaks. See on naha tervise hoidmisel esmatähtis. Nii vöö ComfiStretch kui ka kogu vööosa on painduvad ja venivad ning sobivad hästi erinevate kehakujudega. Jalale liibuvate äärekummide ja mittekrabiseva tekstiilmaterjaliga tagab TENA Flex mugavuse, istuvuse, diskreetsuse ja kindla kaitse. Pidamatustooted on disainitud nii, et nende valmistamisel kasutatakse materjale ratsionaalselt. Hea anatoomiline sobivus vähendab lekkeriski, see omakorda vähendab pesupesemise vajadust. Vöömähkmetel TENA Flex on lisakaitseks tõhusad lekkebarjäärid, mis toimivad nii seistes, istudes kui ka lamades. Lõhnaneutraliseerija Odour Neutralizer vähendab ammoniaagilõhna, tagades teie lähedase värskustunde ja väärikuse. Vöömähkmeid TENA Flex ei ole tarvis vahetamisvajaduse hindamiseks lahti võtta. Kui vedelikuindikaatori värv toote välisküljel muutub kollasest siniseks, on õige aeg mähet vahetada. Vedelikuindikaator mähkmel TENA Flex annab teile märku. Imavuse aste on tähistatud värvikoodiga, suuruse ja sobivuse joonised on eristamise hõlbustamiseks selgelt trükitud tootele ja pakendile.

Täiskasvanu soodushind arstitõendiga0,52 €
Lapse soodushind arstitõendiga0,44 €
Puudega lapse soodushind arstitõendiga0,12 €
Täiskasvanu soodushind arstitõendiga0,58 €
Lapse soodushind arstitõendiga0,50 €
Puudega lapse soodushind arstitõendiga0,19 €
Täiskasvanu soodushind arstitõendiga0,64 €
Lapse soodushind arstitõendiga0,54 €
Puudega lapse soodushind arstitõendiga0,18 €
Täiskasvanu soodushind arstitõendiga0,82 €
Lapse soodushind arstitõendiga0,70 €
Puudega lapse soodushind arstitõendiga0,22 €
Suurus

S, M, L, XL

ITAK OÜ

Anna meile tagasisidet

JÄLGI MEID SOTSIAALMEEDIAS

© 2024 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD