Tena Discreet Ultra Mini

Tootekood: 60019

4.76

TENA Discreet Ultra Mini on väike, pesukaitsme sarnane side. Hoolimata sideme väiksusest on ta suure imavusega. Pesukaitse on 19 cm pikkune ja vaid 3 mm paksune side, mis tänu oma suurele imavusele tagab teile mugavuse ja kindlustunde terveks päevaks. Tena Discreet Ultra Mini side sobib suurepäraselt neile, kel esinevad väikesed uriinilekked.

Pakis 28 tk

Laost otsas

TENA väiksemad sidemed sobivad aktiivsele, mugavust ja diskreetsust hindavale naisele väga kerge ja kerge pidamatuse korral.

Palju suurema imavusega kui tavaline pesukaitse

TENA pesukaitsed on unikaalselt õhukesed, imades seejuures kordades rohkem kui tavalised pesukaitsed. Mikropärlid lukustavad uriini endasse ja ei lase ebameeldival lõhnal levida. Nii tunned end kuiva, värske ja enesekindlana.

Lõhnakontrollsüsteem Fresh Odour Control tagab kindlustunde

TENA pesukaitsetel on lõhnakontrollsüsteem Fresh Odour Control. Värskust hoidvad mikropärlid takistavad ammoniaaki tootvate bakterite kasvu ja ebameeldiva lõhna levikut. TENA tagab värske ja kindla enesetunde terveks päevaks.

Kolmekordne kaitse – lekete, lõhna ja niiskustunde eest

Kõik TENA tooted pakuvad teile kolmekordset kaitset lekete, lõhna ja niiskustunde eest. Võimaldab teil tunda end kindlalt nii päeval kui ööl.

Dermatoloogiliselt testitud

Kõik materjalid on dermatoloogiliselt testitud ning nahasõbralikud.

Siidiselt pehme ja õrn

TENA pesukaitsed on siidpehme pealispinnaga, mis on naha vastas eriti õrn. See teeb TENA Lady pesukaitsed nii mugavaks.

Kiiresti imav pealispind tagab kohese kuivuse

TENA  pesukaitsetel on eriline pealispind, mis juhib vedeliku hetkega sideme sisse, on naha vastas kuiv ning seetõttu mugav kanda.

Täiskasvanu soodushind arstitõendiga4,76 €
Lapse soodushind arstitõendiga4,76 €
Puudega lapse soodushind arstitõendiga4,76 €