IMAVAD PÜKSID PLUS XXL, Tena Pants Bariatric Plus XXL imavad püksid ülekaalulisele rasvunud täiskasvanule
IMAVAD PÜKSID PLUS XXL, Tena Pants Bariatric Plus XXL imavad püksid ülekaalulisele rasvunud täiskasvanule

Tena Pants Bariatric Plus XXL imavad püksid ülekaalulisele rasvunud täiskasvanule

Tootekood: 63052
ISO kood: 09.30.24.91

28.32

Pehmed ja mugavad õhku läbilaskvad aluspesusarnased imavad püksid päevaseks ja öiseks kasutamiseks nii naistele kui meestele.

Pakis 12 tk.

Bariaatrilised imavad aluspüksid TENA Pants Bariatric Plus on pehme ja mugav mähe, mis on spetsiaalselt välja töötatud ülekaaluliste ja rasvunud inimeste jaoks, kelle vööümbermõõt on 150–203 cm. Venivast materjalist imavaid pükse on lihtne jalga tõmmata ja ära võtta. Kuna püksid sarnanevad tavalisele aluspesule, soodustavad need suuremat iseseisvust. Liibuva lõikega imav aluspesu sobib pidamatuse korral kasutamiseks nii naistele kui meestele päeval ja öösel.
  • Liibuv lõige
  • Õhku läbilaskev ja nahasõbralik
  • Lõhnaneutraliseerija

Soodustuse rakendumiseks logi sisse ID-kaardi, mobiili-ID või SMART-ID kaudu! Soodustust saab kontrollida ostukorvi vaates! Kõikidele vanaduspensionäridele rakendus riiklik soodustus uriinipidamatustoodetele automaatselt. Loe täpsemalt meie blogist!

8 laos

Erinevalt tavalistest täiskasvanute mähkmetest on bariaatriliste imavate pükste TENA Pants Bariatric Plus valmistamisel kasutatud niiskust vähendavaid tehnoloogiaid, mis tagavad kuivuse, lekkekindluse ja ebameeldiva lõhna sidumise. Vedelik imendub pinnalt ruttu ja isegi suured uriinikogused lukustuvad kiirestiimavasse sisusse, hoides naha kuiva. Imavad aluspüksid TENA Pants Bariatric on saadaval suuruses XXL.

Riikliku soodustusega hinnad on näidatud pakendis oleva ühe tüki kohta.

Täiskasvanu soodushind arstitõendiga1,42 €
Lapse soodushind arstitõendiga1,18 €
Puudega lapse soodushind arstitõendiga0,24 €
suurus

XXL

ITAK OÜ

Anna meile tagasisidet

JÄLGI MEID SOTSIAALMEEDIAS

© 2024 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD