Tena Slip Super püksmähkmed, Tena Slip Super külgkinnitusega püksmähkmed
Tena Slip Super püksmähkmed, Tena Slip Super külgkinnitusega püksmähkmed

Tena Slip Super külgkinnitusega püksmähkmed

23.4028.80

Tena Slip külgkinnitavate kleepsudega püksmähkmed tagavad pidamatuse korral kindla kaitse. TENA Slip Super on õhku läbilaskev dermatoloogiliselt testitud nahasõbralik mähe. Suure ja kiire imavusega mähe tagab lekkekindluse. Tekstiilisarnane materjal ja korduvalt suletavad kinnitused on mugavad. Püksmähkmed on mõeldud väheliikuvale või voodihaigele keskmise või raske uriinipidamatuse korral. Saadaval erinevad suurused.

Pakis 30 tk.

S: Puusaümbermõõt 56 kuni 85 cm
M: Puusaümbermõõt: 73 kuni 122 cm
L: Puusaümbermõõt: 92 kuni 144 cm

 

Riikliku soodustuse rakendumiseks logi sisse ID-kaardi, mobiili-ID või SMART-ID kaudu! Soodustust saab kontrollida ostukorvi vaates! Kõikidele vanaduspensionäridele rakendus riiklik soodustus uriinipidamatustoodetele automaatselt. Loe täpsemalt meie blogist!

Tekstiilisarnane välispind on mugav ja nahasõbralik. Kinnitusi on lihtne kasutada ja need on korduvalt suletavad. FeelDry tehnoloogia juhib ka suured uriinihulgad kiiresti toote sisse. Uriin lukustub tootesse ja jääb ka surve all nahapinnast eemale, mis teeb toote veel mugavamaks. Kõik materjalid on dermatoloogiliselt testitud, et tagada terve nahk. Tekstiilisarnane välispind tundub naha vastas mõnusam ja mugavam Lõhnaneutraliseerija Odour Neutralizer pidurdab ebameeldiva lõhna tekkimist, tagades värskustunde ja väärikuse. Mähkmevahetuse vajaduse selgitamiseks ei pea mähet lahti võtma. Vedelikuindikaator värvub mähkme täitumisel kogu ulatuses kollasest tumesiniseks. Kehakuju järgivad elastsed barjäärid ja värvlikummid annavad suurema kindluse ja mugavuse.

 

Täiskasvanu soodushind arstitõendiga0,50 €
Lapse soodushind arstitõendiga0,43 €
Puudega lapse soodushind arstitõendiga0,15 €
Täiskasvanu soodushind arstitõendiga0,56 €
Lapse soodushind arstitõendiga0,47 €
Puudega lapse soodushind arstitõendiga0,14 €
Täiskasvanu soodushind arstitõendiga0,58 €
Lapse soodushind arstitõendiga0,48 €
Puudega lapse soodushind arstitõendiga0,10 €
Suurus

S, M, L

ITAK OÜ

Anna meile tagasisidet

JÄLGI MEID SOTSIAALMEEDIAS

© 2024 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD