Uued tooted lamatiste ennetamiseks

30/08/2017 0
Uued-täispuhutavad-abivahendid-lamatiste-ennetamiseks.png

 

Levabo õhkpadjad on täispuhutavad padjad ühele inimesele üheks kasutuskorraks, mida saab pärast kasutamist probleemideta minema visata. Levabo tooted on multifunktsionaalsed ja neid on võimalik kasutada mitmel erineval viisil patsiendi kehaasendi toetamiseks asendi hoidmisel ja lamatiste ennetamiseks.

Levabo toodete eelised tulevad eriti ilmekalt esile koduse hoolduse valdkonnas. Koduõenduse spetsialist, meditsiiniõde või hooldaja saab Levabo toodete abil võtta juba varakult kasutusele tõhusad meetmed lamatiste ennetamiseks. Lisaks on Levabo tooted tavapäraste tugipatjade ja lamatisti ennetavate toodetega võrreldes odavamad ja kergemini kasutatavad. Patsiendi saab koheselt asetada tema jaoks sobivasse asendisse, vältides sedasi võimalikke ebamugavusi ning ennetades lamatiste tekkimist.

Uuenduslikel Levabo® täispuhutavatel toetuspatjadel on võrreldes kaasaegsete toetusvahenditega mitmeid eeliseid:

  • Suunatud üksikpatsientidele personaalseks kasutamiseks.
  • Lihtne ja mugav kasutada.
  • Pehme, nahasõbralik, kuumust hajutav ja niiskust imav materjal.
  • Säästab ruumi -tooted saab õhust tühjaks lasta ja pakendisse asetada.
  • Tooted on puhtas ja suletud vaakumpakendis.
  • Kaasas adapter toodete täis pumpamiseks.
  • Tooted on testitud ja sertifitseeritud nahka ärritavate ja üitundlikkust põhjustavate omaduste puudumise osas.
  • Saadaval mitmes suuruses.

 


Esmased lamatiste sümptomid võivad tekkida väga ruttu kõigest 2-4 tunni jooksul! Lamatised tekivad tüüpiliselt joonisel kujutatud kehapiirkondadesse, kus luid katab õhuke nahakiht. Levabo poolt pakutav tootevalik annab hooldajatele võimaluse muuta kiirelt ja tõhusalt patsiendi asendit enne lamatiste tekkimist keha riskipiirkondadesse.

 

 

 

 

 

Õhkpadjad jalalabale ja kandadele mõjuva surve leevendamiseks

 

Täispuhutavad kannakaitsed on mõeldud nii ratastoolikasutajatele kui väheliikuvatele voodiravil olevatele patsientidele. Kannakaitsmeid kasutatakse nii lamatiste ennetamiseks kui ka ravi perioodil. Lamatisi ennetavad Levabo kannakaitsmed toetavad jalalaba ning aitavad vähendada “kukkuva jala”sündroomi (pöia ettevajumist) tekkevõimalusi. Valikus on erinevas suuruses täispuhutavad kannakaitsmeid nii lühemat kui ka pikemat kasvu patsientidele.

Asendipadjad lamava ja istuva asendi kohandamiseks

 

Multifunktsionaalsed täispuhutavad asendipadjad sobivad kasutamiseks nii lamavas kui ka
istuvas asendis patsiendile. Erineva kuju ja suurusega asendipadjad asetatakse jalgade vahele/alla või õlavöötme ning puusapiirkonna alla. Käele ja jalale mõeldud asendipatjadel on lihtsamaks kinnitamiseks täiendav takjariba ning neid on võimalik lihtsasti kokku rullida. Suur asendipadi on eriti kasulik just nii puusaluumurruga patsientidele kui ka muudel juhtudel, kui on vaja alajäset „südamest kõrgemale“ tõsta. Erinevad Levabo täispuhutavad asendipadjad annavad leevendust voodiravil olevatele patsientidele.

 

Istmepadjad surve vähendamiseks ja lamatiste ennetamiseks

 

Levabo täispuhutavad õhkpadjad on hügieenilised ja mugavad, mõeldud eelkõige personaalseks kasutamiseks ning lamatiste ennetamiseks. Õhkpadjad aitavad jaotada kehapiirkonnale avalduvat survet ühtlaselt kogu toepinna ulatuses ning seega aitavad ennetada lamatiste tekkimist.

Erineva kuju ja suurusega Levabo istmepatju saab kasutada:
● ratastoolis
● ühepoolse halvatuse korral
● istumisel selja toetamiseks
● vanni- ja dušitoolides

 

Padjad kehale ja kätele avalduva surve leevendamiseks

 

Erinevad täispuhutavad asendipadjad, mida kasutatakse põhiliselt selja, vaagna, sabakondi, küünarliigese ja käsivarre toetamiseks ning lamatiste ennetamiseks. Asendipatju saab edukalt kasutada reguleeritavas hooldusvoodis ning neid on võimalik kergesti kokku voltida. Valikus on ka padjad, mis aitavad kaitsta jala sääreosa ja pahkluid ning kõrvu või kuklapiirkonda lamatiste tekkimise eest.

 

 

 

 

 

 

 

Vaata videot toote kasutamise kohta:

 

NB! Kõikide Levabo® toodetega on kaasas pumpamisadapterite komplekt, mis kuulub iga individuaalse padja juurde. 

Tellimine ja lisainfo:
Margit Mäll
margit@itak.ee
737 0093

Vaata Levabo toodete valikut e-poes!

Vaata tootja kodulehte
Testitud ja sertifitseeritud nahka ärritavate ja ülitundlikkust põhjustavate omaduste puudumise osas, lahtuvalt standardist ISO 10993 -10

Jäta kommentaar

Sinu e-maili aadressi ei avaldata. Nõutud väljad on tähistatud *


OÜ ITAK

Ringtee 1, Tartu
Faks: 737 0097
Reg nr.: 10240389
a/a: EE072200221005106296 Swedbank

KMK nr.: EE100660638

© 2017 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD

Krudin