Levabo õhkpadjad lamatiste ennetamiseks ja taastumiseks

30.08.2017

Levabo täispuhutavad padjad aitavad ennetada lamatiste teket, toetades ja hoides kehaasendit mitmel erineval viisil. Õhkpadjad on mõeldud personaalseks kasutamiseks ühele inimesele raviprotsessi või taastumise ajaks, pärast mida saab need probleemideta ära visata. 


Levabo õhkpadjad on ennekõike abiks koduõenduse spetsialistile, meditsiiniõele või hooldajale lamatiste varajasel ja tõhusal ennetamisel. Patsiendi saab õhkpatjade abil koheselt asetada tema jaoks sobivasse asendisse, vältides sedasi võimalikke ebamugavusi ja lamatiste tekkimist. Tavapäraste tugipatjade ja lamatisi ennetavate toodetega võrreldes on Levabo tooted odavamad ja kergemini kasutatavad.

Esmased lamatiste sümptomid võivad tekkida väga ruttu – kõigest 2-4 tunni jooksul! Tüüpiliselt tekivad need kehapiirkondadesse, kus luid katab õhuke nahakiht (vt kõrvalolevat joonist). Levabo õhkpatjade abil saab hooldaja võimaluse kiirelt ja tõhusalt patsiendi asendit muuta enne, kui lamatised neisse riskipiirkondadesse tekivad.

Uuenduslike toetuspatjade eelised:

  • Suunatud üksikpatsientidele personaalseks kasutamiseks.
  • Lihtne ja mugav kasutada.
  • Pehme, nahasõbralik, kuumust hajutav ja niiskust imav materjal.
  • Säästab ruumi – tooted saab õhust tühjaks lasta ja pakendisse asetada.
  • Tooted on puhtas ja suletud vaakumpakendis.
  • Kaasas adapter toodete täis pumpamiseks.
  • Tooted on testitud ja sertifitseeritud nahka ärritavate ja üitundlikkust põhjustavate omaduste puudumise osas.
  • Saadaval mitmes suuruses.
kuhu-tekivad-lamatised

Õhkpadjad jalalabale ja kandadele mõjuva surve leevendamiseks

Täispuhutavad kannakaitsed on mõeldud nii ratastoolikasutajatele kui väheliikuvatele voodiravil olevatele patsientidele. Kannakaitsmeid kasutatakse nii lamatiste ennetamiseks kui ka ravi perioodil. Kannakaitsmed toetavad jalalaba ning aitavad vähendada “kukkuva jala” sündroomi (pöia ettevajumist) tekkevõimalusi. Levabo tootevalikus on erinevad suurused nii lühemat kui ka pikemat kasvu patsientidele.

 Vaata toodet e-poest!


Asendipadjad lamava ja istuva asendi kohandamiseks

Multifunktsionaalsed täispuhutavad asendipadjad sobivad kasutamiseks nii lamavas kui ka istuvas asendis patsiendile. Erineva kuju ja suurusega asendipadjad asetatakse jalgade vahele/alla või õlavöötme ning puusapiirkonna alla. Käele ja jalale mõeldud asendipatjadel on lihtsamaks kinnitamiseks täiendav takjariba ning neid on võimalik lihtsasti kokku rullida. Suur asendipadi on eriti kasulik just nii puusaluumurruga patsientidele kui ka muudel juhtudel, kui on vaja alajäset „südamest kõrgemale“ tõsta.


Istmepadjad surve vähendamiseks ja lamatiste ennetamiseks

Erineva kuju ja suurusega Levabo istmepatju saab kasutada:
● ratastoolis
● ühepoolse halvatuse korral
● istumisel selja toetamiseks
● vanni- ja dušitoolides

 

 Vaata toodet e-poest!


Padjad kehale ja kätele avalduva surve leevendamiseks

Erinevad täispuhutavad asendipadjad, mida kasutatakse põhiliselt selja, vaagna, sabakondi, küünarliigese ja käsivarre toetamiseks ning lamatiste ennetamiseks. Asendipatju saab edukalt kasutada reguleeritavas hooldusvoodis ning neid on võimalik kergesti kokku voltida. Valikus on ka padjad, mis aitavad kaitsta jala sääreosa ja pahkluid ning kõrvu või kuklapiirkonda lamatiste tekkimise eest.

Vaata videot toote kasutamise kohta:


KUIDAS ENDALE ÕHKPADJAD HANKIDA?

Levabo õhkpadjad on müügil ITAKi teeninduspunktides ja e-poes.

NB! Kõikide Levabo® toodetega on kaasas pumpamisadapterite komplekt, mis kuulub iga individuaalse padja juurde. 


VAATA TOOTEID E-POEST

Tellimine ja lisainfo:

Kui sa ei leidnud ITAKi pakutava seast endale sobivat toodet, siis tutvu täieliku tootevalikuga Levabo kodulehel. Levabo tooteid on võimalik ITAKi vahendusel tellida. Selleks võta ühendust meie füsioterapeudi Margit Mälliga.

Margit Mäll
margit@itak.ee
58 863 950

LevaboLevabo

Testitud ja sertifitseeritud nahka ärritavate ja ülitundlikkust põhjustavate omaduste puudumise osas, lähtuvalt standardist ISO 10993 -10


ITAK OÜ

Anna meile tagasisidet

JÄLGI MEID SOTSIAALMEEDIAS

© 2024 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD