UUS potikõrgendus ITAKis

09.03.2020
potikõrgendus.jpg

ITAKi on jõudnud uus potikõrgendus, mis on tavaplastikust pehmem. Need on stabiilsed, mistõttu sobivad hästi kasutajale, kellel on istumisasendisse siirdumisel ja püsti tõusmisel raskusi. WC kõrgendus Rehosoft on mugav istmekõrgendus ja ergonoomilise disainiga, selle külgedel on kehaasendi korrigeerimiseks vajalikud käetoed.

Potikõrgendus on lihtsasti paigaldatav, see vajutatakse tualetipotile ilma kinnitusdetailideta. Rehosoft potikõrgendus sobib peaaegu kõikidele standard WC-pottidele. See on lihtsasti paigaldatav ja eemaldatav, nii saavad tualettipotti kasutada ka teised pereliikmed, kes kõrgendust ei vaja.

Potikõrgendus tõstab istumisalust 11,5 cm võrra. Võimalik on osta nii ilma kaaneta mudelit kui ka koos kaanega varianti. Sobib kasutajatele, kelle maksimaalne kehakaal on 120 kg.

Mõõdud: 40 cm x 42 cm

Rehosofti potikõrgendust saab osta riigipoolse soodustusega, kui isikul on olemas abivahendi kaart ja arstitõend. Abivahendi kaardi omanikule kehtib soodustus kõikides ITAKi teeninduspunktides. Potikõrgendusi on võimalik osta ka täishinnaga kõikidest ITAKi teeninduspunktidest ja e-poest.

Kaanega mudeli täishind: 63,40 €
Kaanega mudeli soodushind: 12,68 €

Kaaneta mudeli täishind: 54,90 €
Kaaneta mudeli soodushind: 10,98 €

Potikõrgendus ITAKist Potikõrgendus ITAKist Potikõrgendus ITAKist

ITAK OÜ

Anna meile tagasisidet

JÄLGI MEID SOTSIAALMEEDIAS

© 2024 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD