Viimaste kuude rendiarved

17.04.2023
lisainfo_900x626-01-1200x835.jpg

Vabandame viimaste kuude rendiarvete võimaliku segaduse tõttu!

Seoses Sotsiaalkindlustusameti SKAIS2 süsteemi tehniliste uuendustega ja neile üleminekule 1. veebruaril, võib esineda jätkuvalt probleeme riikliku soodustusega rendiarvete väljastamisega.

Kinnitame kõikidele klientidele, et veebruaris ja märtsis väljastamata jäänud arvete tõttu ei teki ühelegi kliendile viiviseid! Palume ennast mitte lasta häirida arvel oleval sõnal “võlgnevus”.

  • Kui olete oodanud arveid ning ei ole laekumist ITAK OÜ-le viimased kuud teinud, siis kajastub aprillikuu arvel kõikide kolme viimase kuu (veebruar, märts, aprill) renditeenuse tasu kokku.
  • Kui olete vahepeal tasunud eeldatava kuutasu (arvet saamata), siis kajastub see aprillikuu arvel ettemaksu real. Palume, et pööraksite arvel tähelepanu eelkõige realeKäesoleva arvega kuulub tasumisele“. See näitab käesolevat seisu ehk viimase kolme kuu renditasu, millelt on maha arvestatud ka (vahepealsed laekumised ehk arvel nimetatud) ettemaks.

SKA süsteemi uuendused on toonud probleeme meie majandustarkvaras ning teeme tihedat koostööd, et tehnilised probleemid saaksid kiireimas korras parandatud!

Kindlasti jälgib meie raamatupidamine, et arvete laekumine ja tasaarveldamine oleks korrektne. Kui Teile tundub, et olete saanud vahepeal mitu arvet, siis vabandame ja palume jälgida arvel olevat rida “Käesoleva arvega kuulub tasumisele“, mis näitab arve koostamise hetke seisu. Kui summa on miinusmärgiga, siis tähendab, et Teil on selles summas ettemaks.

Kui Teil on küsimusi konkreetse kuu (veebruari, märtsi või aprilli) arve kohta, siis palun saatke e-kiri info@itak.ee. Hoiatame, et kirjale vastamine võib võtta aega, kuid proovime seda teha esimesel võimalusel.

Vabandame ebameeldivuste pärast!

ITAK OÜ

ITAK OÜ

Anna meile tagasisidet

JÄLGI MEID SOTSIAALMEEDIAS

© 2024 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD