Hooldusvoodi – praktiline abivahend voodihaigele

13.10.2020
Hooldusvoodi_Domiflex2-1200x568.png

Tänapäeval on väga palju erinevaid abivahendeid ja tooteid, mis muudavad inimeste igapäevaelu lihtsamaks või on tegevustes abistavad. Üheks selliseks abivahendiks on ka hooldusvoodi.

Kuidas muudab elektrilise hooldusvoodi kasutamine igapäeva elu lihtsamaks?

Elektriliselt reguleeritav hooldusvoodi sobib ideaalselt nii eakamale inimesele igapäevaseks kasutamiseks kui ka voodihaigele, arvestades kõigi vajadusi. Selline voodi aitab parandada voodihaige elukvaliteet ning samuti teeb lihtsamaks hooldusõe tööd, kuna voodi kasutamine on väga lihtne ja mugav. Hooldusvoodi suurim mugavus ja kasulikkus seisneb just selles, et elektriliselt on võimalik reguleerida nii kogukõrgust, seljaosa kui ka jalaosa ning samuti saab voodit sättida istuvasse asendisse ja lisaks on voodil on ka neljaosaline lamamisalus. Seega on tänu hooldusvoodile lihtsamad igapäevatoimetused, nagu voodist püsti tõusmine ja tagasi voodile istumine, sobiva asendi leidmine või isegi televiisori vaatamine mugavas istuvas asendis. Samuti aitab hooldusvoodi kasutamine ennetada lamatisi. Hooldusvoodi juhtimine käib aga puldiga, mida on tõeliselt lihtne kasutada ka vanemal inimesel.

Tagamaks hooldusvoodi kasutaja turvalisust, kuuluvad hooldusvoodi standardvarustusse küljepiirded ning voodilook koos kolmnurkse käepidemega, kust inimene saab end soovi korral end toetada ja istuli tõmmata. Hooldusvoodi on transportimiseks ja hoiustamiseks lihtsasti kokkupandav ning sobib kasutamiseks inimesele kehakaaluga kuni 155 kg.

Kust leida endale sobiv hooldusvoodi ja kas seda on võimalik ka rentida?

Abivahendikeskusest ITAK on võimalik hooldusvoodeid nii osta kui ka rentida, seega on võimalus enne voodi soetamist seda eelnevalt järele proovida! Lisaks leiate meie e-poest teisigi voodi kasutaja jaoks praktilisi tooteid, nagu näiteks lamatisevastaseid madratseid, voodiredeleid, asendipatju ja aluslinasid. Tule kohale ja aitame leida parima valiku!

Tutvu toote valikuga:

Küsimuste korral võta meiega kindlasti ühendust!

Tervis algab meist endist!

ITAK-i meeskond

ITAK OÜ

Anna meile tagasisidet

JÄLGI MEID SOTSIAALMEEDIAS

© 2024 ITAK OÜ KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD